معماری
سرخط خبرها

حمید کوثری – کارگاه های آموزشی

لیست کارگاه های آموزشی برگزار شده توسط حمید کوثری (روان شناس و پژوهشگر) تا پایان سال 94 ، جهت اطلاع از لیست کارگاه های سال 95 به صفحه کارگاه آموزشی مراجعه کنید !

کارگاه آموزشی مثبت اندیشی و بهینه نگری

حمید کوثری - کارگاه آموزشی مثبت اندیشی و بهینه نگری
حمید کوثری – کارگاه آموزشی مثبت اندیشی و بهینه نگری

کارگاه آموزشی مثبت اندیشی و بهینه نگری مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۵/۱/۲۷ روانشناسی فقط علم درمان بیماری های روانی نیست. با اصول نوین و دستاوردهای  جدید و رویکردهای مدرن علم روانشناسی ، می توان وضعیت    روانی ـ ذهنی ـ احساسی انسان های نرمال و طبیعی را بهینه ساخت و با تقویت جنبه … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی اصول و مبانی سخنوری و فن بیان

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی اصول و مبانی سخنوری و فن بیان
حمید کوثری – کارگاه آموزشی اصول و مبانی سخنوری و فن بیان

کارگاه آموزشی اصول و مبانی سخنوری و فن بیان مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۱۲/۱۴ خوش صحبت بودن جذابیتی بی رقیب است. جادوی کلام اگر هوشمندانه و در زمان و مکان مناسب و به شکل سفارشی و خاص ارائه شود می تواند همه نگاه ها را به سمت خود جلب کند و بر … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی غلبه بر تنبلی و اهمالکاری

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی غلبه بر تنبلی و اهمالکاری
حمید کوثری – کارگاه آموزشی غلبه بر تنبلی و اهمالکاری

کارگاه آموزشی غلبه بر تنبلی و اهمالکاری مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ مشکل خیلی ازآدم هایی که احساس عجز و ادعای ناتوانی می کنند این نیست که واقعا ناتوان و عاجزند. مشکل اصلی این اشخاص این است که در زمان مناسب در مکان صحیح و به شکل مناسب حضور ندارند. آنها به … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی تکنیک های افزایش صمیمیت

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی تکنیک های افزایش صمیمیت
حمید کوثری – کارگاه آموزشی تکنیک های افزایش صمیمیت

کارگاه آموزشی تکنیک های افزایش صمیمیت مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ در کنار هم بودن با صمیمی شدن فرق دارد. آنها که راه و رسم صمیمی شدن و از همه مهم تر صمیمی ماندن و تقویت صمیمیت با عزیزان خود را بلدند ، همیشه گوشه ای ثابت و منحصر به فرد از … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی ترسیم وکاربرد ژنوگرام در مصاحبه بالینی

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی ترسیم وکاربرد ژنوگرام در مصاحبه بالینی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی ترسیم وکاربرد ژنوگرام در مصاحبه بالینی

کارگاه آموزشی ترسیم وکاربرد ژنوگرام در مصاحبه بالینی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۹/۲۷ رسم ژنوگرام یا نسل نگار یک تکنیک بصری است که با آن می توانید اطلاعات سه تا پنج نسل قبل و بعد خود و یا هر فرد دیگری را روی یک کاغذ، یکجا در اختیار داشته باشید و فقط … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی تکنیک ها و فنون مشاوره

  حمید کوثری - کارگاه آموزشی تکنیک ها و فنون مشاوره

کارگاه آموزشی تکنیک ها و فنون مشاوره مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۸/۲۲ اجرای یک جلسه مشاوره، در صورتی که درمانگر با فنون مناسب مشاوره آشنا نباشد نمی تواند نتیجه بخش باشد. این دوره آموزشی به همه کسانی که به صورت حرفه ای علاقه مند به برگزاری جلسات مشاوره اثربخش هستند، تکنیک های … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی تفکر و یادداشت برداری بصری

حمید کوثری - کارگاه آموزشی تفکر و یادداشت برداری بصری
حمید کوثری – کارگاه آموزشی تفکر و یادداشت برداری بصری
 

کارگاه آموزشی تفکر و یادداشت برداری بصری مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۷/۱۷ وقتی ذهن ما دنیا را به صورت ترکیبی از عوامل تصوری و تجسمی می بیند چرا باید برای یادگیری روی روش های کم بهره غیر بصری اصرار داشته باشیم. در این دوره آموزشی شما با اصول تفکر بصری و شیوه … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی رهایی از دام اعتیاد

حمید کوثری - کارگاه آموزشی رهایی از دام اعتیاد
حمید کوثری – کارگاه آموزشی رهایی از دام اعتیاد
 

کارگاه آموزشی رهایی از دام اعتیاد مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۶/۲۰ رفتار مخرب هم به خود فرد آسیب می رساند و هم به اطرافیان او. رفتاری که بد و آسیب رسان است باید مهار شود. برای ترک عادت های مخرب و زیان آور باید راهش را بلد بود. اعتیاد در یک زمان … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی یک کنکوری موفق

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی یک کنکوری موفق
حمید کوثری – کارگاه آموزشی یک کنکوری موفق

کارگاه آموزشی یک کنکوری موفق مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۵/۲ یک کنکوری موفق قبل از اعلام نتایج ، در عمیق ترین بخش وجودی خود ، قبول شدنش را احساس می کند و می بیند. برای موفق شدن در کنکور ، باید به فردی جدید و متفاوت تبدیل شد. اگر بخواهید با همان … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی مهارت های زناشویی

حمید کوثری - کارگاه آموزشی مهارت های زناشویی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی مهارت های زناشویی

کارگاه آموزشی مهارت های زناشویی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۴/۲۲ ازدواج فقط برگزاری مراسم عروسی نیست بلکه آغاز یک زندگی مشترک است که با اتفاق ازدواج یک عنصر سوم یعنی پیوند زناشویی بین زن و مرد شکل می گیرد. برای حفظ این پیوند ، زن و مرد باید تغییر کنند و تفاوت … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی ازدواج خردمندانه

حمید کوثری - کارگاه آموزشی ازدواج خردمندانه
حمید کوثری – کارگاه آموزشی ازدواج خردمندانه
اصول و مبانی انتخاب آگاهانه در یک ازدواج موفق

کارگاه آموزشی ازدواج خردمندانه اصول و مبانی انتخاب آگاهانه در یک ازدواج موفق مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۳/۲۹ در گستره زندگی لحظات تعیین کننده و سرنوشت سازی وجود دارند که با انتخاب های صحیح و تصمیم گیرهای خردمندانه و به موقع می توان آینده ای زیبا و زندگی شادی را رقم زد. … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی راز رسیدن به آرامش

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی راز رسیدن به آرامش
حمید کوثری – کارگاه آموزشی راز رسیدن به آرامش

کارگاه آموزشی راز رسیدن به آرامش مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۲/۲۵ آرامش دست یافتنی است. چیزی نیست که فقط سزاوار افراد خاصی باشد. همه ما استعداد و قابلیت آرام شدن را ، حتی در دشوارترین شرایط، دارا می باشیم. برای آرام شدن باید اصول و قواعد و تکنیک های خاصی را بلد … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی اکت (ACT)

حمید کوثری - کارگاه آموزشی اکت (ACT) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
حمید کوثری – کارگاه آموزشی اکت (ACT) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
 

کارگاه آموزشی اکت (ACT) درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۴/۱/۲۸ ACT یا درمان پذیرش و تعهد را می توان عالی ترین شکل ادغام قوی ترین و قدیمی ترین شیوه روان درمانی یعنی رفتاردرمانی ، با باستانی ترین دیدگاه ذهن شناسی یعنی ذهن آگاهی یا مایندفولنس  دانست. در … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی مدیریت روابط فرازناشویی

حمید کوثری - کارگاه آموزشی مدیریت روابط فرازناشویی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی مدیریت روابط فرازناشویی
 

کارگاه آموزشی مدیریت روابط فرازناشویی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۱۲/۱۵ اسمش را خیانت بگذاریم یا بی وفایی یا رابطه فرازناشویی در اصل فرقی نمی کند. وقتی خیانت رخ می دهد ، دیواره های اعتماد به ناگاه فرومی ریزد و شوک روانی و احساسی سنگینی به هر دو طرف رابطه و همچنین کودکان … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی در جستجوی شادی

حمید کوثری - کارگاه آموزشی در جستجوی شادی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی در جستجوی شادی
 

کارگاه آموزشی در جستجوی شادی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۱۰/۱۹ دانشمندان زیست شناس معتقدند فیزیولوژی بدن ما صرفا برای شاد بودن طراحی نشده است. ما باید بترسیم و نگران باشیم تا بتوانیم در شرایط خطر ، به موقع فرار کنیم یا دست به حمله بزنیم. اما در عین حال ما برای همیشه … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی تندخوانی

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی تندخوانی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی تندخوانی

کارگاه آموزشی تندخوانی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۸/۲۳ حجم و سرعت تولید اطلاعات در قرن بیست و یک به مدد کامپیوترها و ابزارهای هوشمندچندصدهزاربرابر قبل است و این مقدار هر ثانیه به صورت نمایی فزون تر می گردد. در چنین شرایطی، یک انسان عادی دیگر نمی تواند با سرعت خواندن و درک … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی سی.بی.تی

حمید کوثری - اصول درمان شناختی رفتاری
حمید کوثری – اصول درمان شناختی رفتاری
 

کارگاه آموزشی سی.بی.تی اصول درمان شناختی رفتاری مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۹/۲۱ امروز سی بی تی یا درمان شناختی رفتاری جزو انتخاب های نخست همه روانشناسان نسل جدید محسوب می شود.در سی بی تی شما مستقیما به سراغ اصلاح و بازسازی و تعمیر و ترمیم باورها و عناصر شناختی می روید که … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی ای.ام.دی.آر

حمید کوثری - حساسیت زدایی با حرکات چشم و پردازش مجدد
حمید کوثری – حساسیت زدایی با حرکات چشم و پردازش مجدد
 

کارگاه آموزشی ای.ام.دی.آر حساسیت زدایی با حرکات چشم و پردازش مجدد مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۷/۱۸ ای.ام.دی.آر (EMDR) یک شیوه درمانی پردازش اطلاعات است که برای درمان شوک های روانی به جا مانده از گذشته عالی عمل می کند. در این روش شما شجاعانه به مواجهه با عوامل و نشانه های ناخوشایند … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی روان شناسی جذابیت و تاثیرگذاری

حمید کوثری - کارگاه آموزشی روان شناسی جذابیت و تاثیرگذاری
حمید کوثری – کارگاه آموزشی روان شناسی جذابیت و تاثیرگذاری
 

کارگاه آموزشی روان شناسی جذابیت و تاثیرگذاری مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۶/۱۴ زیبایی جذابیت نیست. با آرایش و پیرایش الزاما جذاب و خواستنی نمی شویم. برای گذاشتن تاثیر مثبت روی دیگران باید اصول و قواعد آن را بلد بود. صنعت جذابیت قرن هاست روی راز و رمز دلربایی و نفوذ در دل … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی مشاوره و درمان بخشش محور

حمید کوثری - کارگاه آموزشی مشاوره و درمان بخشش محور
حمید کوثری – کارگاه آموزشی مشاوره و درمان بخشش محور
 

کارگاه آموزشی مشاوره و درمان بخشش محور مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۵/۱۷ بخش زیادی از ناراحتی های ما به دلیل یادنگرفتن هنر و مهارت گذر از تنش ها و آسیب هایی است که دیگر نیستند اما در یاد و خاطر ما هنوز زنده و فعال باقی نگه داشته شده اند. در این … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی فعال سازی رفتاری

حمید کوثری - کارگاه آموزشی فعال سازی رفتاری
حمید کوثری – کارگاه آموزشی فعال سازی رفتاری
 

کارگاه آموزشی فعال سازی رفتاری (تکنیک ها و راهبردها) مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۴/۲۰ هنگامی که موج سوم روان درمـانی آغـاز شد تکنیک ها و درمـان های مختلف و نوینی ارائه شد . فعال سازی رفتاری که نوعی رفتاردرمانی می باشد یکی از درمان های موج سومی است که بر مبنای تحلیل … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی غلبه بر ترس و اضطراب امتحان

حمید کوثری - کارگاه آموزشی غلبه بر ترس و اضطراب امتحان
حمید کوثری – کارگاه آموزشی غلبه بر ترس و اضطراب امتحان
 

کارگاه آموزشی غلبه بر ترس و اضطراب امتحان مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۳/۲ ترس و اضطراب دو هیجان اجتناب ناپذیر و جدانشدنی زندگی بشر هستند. هر زمان که امتحان یا آزمونی در زندگی رخ دهد ، هر آزمونی که باشد ، ترس و اضطراب ناشی از آن هم هست. راهی برای رهایی … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی رهایی از دام افسردگی

 

کارگاه آموزشی حمید کوثری - رهایی از دام افسردگی
کارگاه آموزشی حمید کوثری – رهایی از دام افسردگی

کارگاه آموزشی رهایی از دام افسردگی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۲/۱۹ برای رهـایی از دام هر بیماری، مخصوصا بیماری هایی که با ذهن و روان آدمـی در ارتباط اند، باید به شناخت و آگاهی کامل در مورد آن بیماری رسید. آگاهی یافتن از بیماری یعنی قرار گرفتن در مسیر درمان! در این … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی بازسازی پس از طلاق

حمید کوثری - کارگاه آموزشی بازسازی پس از طلاق
حمید کوثری – کارگاه آموزشی بازسازی پس از طلاق
 

کارگاه آموزشی بازسازی پس از طلاق مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۳/۱/۲۹ طلاق و جدایی عاطفی تلـخ ترین اتفـاقـی اسـت که می تـواند برای یک انسان رخ دهـد . تجربـه سوگ و ماتم بعد از جدایی از محبوب، با تجربه سوگ ناشی از مرگ عزیزان یکسان است. این تجربه در لایه ها و … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی روان شناسی کوانتومی

حمید کوثری - کارگاه آموزشی روان شناسی کوانتومی
حمید کوثری – کارگاه آموزشی روان شناسی کوانتومی
 

کارگاه آموزشی روان شناسی کوانتومی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۱۲/۱۶ روان شناسی با وجودی که جزو علوم انسانی طبقه بندی می شود اما در هر دوره ای از علم فیزیک روزگار خود متاثر بوده است. بعد از معرفی نظریه مکانیک آماری و فیزیک کوانتومی و شکسته شدن هیبت و جبروت مکانیک نیوتنی، … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی رهایی از هیجانات ناخوشایند

 

حمید کوثری - کارگاه آموزشی رهایی از هیجانات ناخوشایند
حمید کوثری – کارگاه آموزشی رهایی از هیجانات ناخوشایند

کارگاه آموزشی رهایی از هیجانات ناخوشایند مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۱۱/۲۵ احساسات و هیجانات اگر به درستی مدیریت نشوند می توانند بر فکر ، رفتار ، جسم و روان آدمی تاثیری ناخوشایند بگذارند و زندگی را برای او تبدیل به جهنمی عذاب آور کنند. یافته های جدید روان درمانی حاکی از آن … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی رازهای یک کسب و کار موفق

حمید کوثری - کارگاه آموزشی رازهای یک کسب و کار موفق
حمید کوثری – کارگاه آموزشی رازهای یک کسب و کار موفق
 

کارگاه آموزشی رازهای یک کسب و کار موفق مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۱۰/۲۷ راه اندازی کسب و کار ساده است و از همه برمی آید. اما راه اندازی کسب و کاری که به موفقیت ختم شود و بتواند در جذرومدهای بازار دوام بیاورد کارساده ای نیست. تاجران و کاسبان موفق از مدل … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی کاربرد زبان بدن

حمید کوثری - کارگاه آموزشی کاربرد زبان بدن
حمید کوثری – کارگاه آموزشی کاربرد زبان بدن
 

کارگاه آموزشی کاربرد زبان بدن مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۹/۱۵ در این دوره آموزشی با اصول و مبانی زبان بدن آشنا می شویم و نحوه به کارگیری این قوانین را در موقعیت های مختلف زندگی  واقعی می آموزیم نظیر: راه های شناسایی دروغگو ، برنده شدن در مذاکرات تجاری ، تاثیر گذاری … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی فنون ارتباط موثر

حمید کوثری - فنون ارتباط موثر
حمید کوثری – فنون ارتباط موثر
 

کارگاه آموزشی فنون ارتباط موثر مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۷/۱۹ هنگامی که با مبانی و فنون ارتباط موثر آشنا می شویم، توانایی ما در زمینه های روابط اجتماعی و روابط میان فردی افزایش می یابد. راه های تاثیرگذاری و نفوذ در دل های دیگران را شناسایی می کنیم و می دانیم چگونه … ادامه مطلب »

عبور از سیاه چاله های کنکور

حمید کوثری - عبور از سیاه چاله های کنکور
حمید کوثری – عبور از سیاه چاله های کنکور
 

کارگاه آموزشی عبور از سیاه چاله های کنکور مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۶/۱ آماده شدن برای کنکور نیازمند صرف بازه زمانی طولانی بین دو سال تا دو ماه است . در این بازه فرد دچار فرسایش شده و نمی تواند خود را مدیریت کند از طرفی دیگر در مسیر آماده سازی برای … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی مهارت های زندگی

حمید کوثری - مهارت های زندگی
حمید کوثری – مهارت های زندگی
 

کارگاه آموزشی مهارت های زندگی مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۵/۱۸ هدف این دوره آموزشی افزایش مهارت ها و توانایی های روانی و اجتماعی شماست تا در مقابله با چالش های زندگی رفتاری مثبت و کارآمد از خود نشان دهید و به آرامش و تعادل در زندگی فردی و اجتماعی خود برسید. جهت … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی مدیریت استرس

حمید کوثری - مدیریت استرس
حمید کوثری – مدیریت استرس
 

کارگاه آموزشی مدیریت استرس مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۴/۲۱ در این دوره آموزشی شما با تکنیک های موثر و کارآمد ذهن آگاهی (مایندفولنس) آشنا می شود و می آموزید که چگونه بر دلشوره ها ، نگرانی ها و فشاره های عصبی که در موقعیت های پرفشار زندگی روزمره بروز می کنند غلبه … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی تکنیک های تقویت حافظه

 

کارگاه آموزشی تکنیک های تقویت حافظه مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۲/۲۷ با شرکت در این دوره آموزشی ، شما با روش ها و تکنیک های نوین تقویت حافظه آشنا می شوید و یکبار برای همیشه فراموشی را به فراموشی می سپارید. جهت حضور در دوره با خانم مقصودی با شماره ۰۹۱۹۶۲۵۴۰۹۳ تماس … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی فرار از تله راز

حمید کوثری - کارگاه آموزشی فرار از تله راز
حمید کوثری – کارگاه آموزشی فرار از تله راز
 

کارگاه آموزشی فرار از تله راز مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۲/۳/۲۴ راز یا همان قانون جذب دلچسپی و جذابیت خاصی دارد ! همین ویژگی باعث می شود تا در سراسر دنیا تا این اندازه طرفدار پیدا کند . مراقب باشید واقعیتی در مورد این قانون وجود دارد که به روشنی از صحبت … ادامه مطلب »

کارگاه آموزشی گذر به فراسوی باور

حمید کوثری - کارگاه آموزشی گذر به فراسوی باور
حمید کوثری – کارگاه آموزشی گذر به فراسوی باور
 

کارگاه آموزشی گذر به فراسوی باور مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر ) تاریخ برگزاری: ۱۳۹۱/۷/۱۴ جهت حضور در دوره با خانم مقصودی با شماره ۰۹۱۹۶۲۵۴۰۹۳ تماس بگیرید. به دلیل محدودیت تعداد شرکت کنندگان اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند. مهلت ثبت نام پایان یافته است. ادامه مطلب »

همچنین ببینید

حمید کوثری - کارگاه آموزشی تکنیک های تقویت حافظه

حمید کوثری – کارگاه آموزشی تکنیک های تقویت حافظه

کارگاه آموزشی تکنیک های تقویت حافظه مدرس دوره: حمید کوثری ( روان شناس و پژوهشگر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + سیزده =

قالب وردپرس