معماری
سرخط خبرها

شیوانا 84 – دنیایی در انتظار تولد!

پسر جوانی دست دختری جوان را گرفت و در  مجلسی که شیوانا حضور داشت با صدای بلند خطاب به شیوانا گفت:” استاد! من و همسرم تصمیم گرفته ایم صاحب فرزند نشویم و به صورت مجرد از زندگی لذت ببریم و بی جهت زحمت و مصیبت تولد و بزرگ کردن بچه را متقبل نشویم! به نظر شما اینگونه لذت بردن از کاینات اشکالی دارد!؟”

شیوانا نگاهی به آن دو زوج جوان کرد وبا تبسم گفت:” اگرخوب در طبیعت و کاینات دقیق شوید! می بینید که تمام تلاش هستی و هدف خلقت این است که شرایط را برای تولد یک موجود جدید از نسل قبل فراهم کند. کاینات در چرخش است نه برای اینکه آنهایی که دنیا آمده اند و بزرگ شده اند را حمایت کند ، بلکه بزرگترها را زنده نگه می دارد و به آنها اجازه لذت بردن از زندگی می دهد فقط برای اینکه شرایط تولد و رشد و نموی نسل بعدی را حفظ کنند.

شما دو نفر با این تصمیمی که گرفته اید نقش خود را از صحنه کاینات حذف کرده اید. پس طبیعی است که بخش زیادی از لذت ها و خوشی های کاینات را هم از دست خواهید داد. اگر می خواهید خود را به بهانه لذت بردن و راحت شدن از خوشحالی های واقعی و حقیقی کاینات محروم کنید ، دیگر خود دانید! خود کاینات در مورد شما تصمیم خواهد گرفت!

داستان های شیوانانویسنده : فرامرز کوثری

سایت رسمی داستان های شیوانا

www.hkowsari.ir

همچنین ببینید

شیوانا, سایت رسمی شیوانا

شیوانا 172 – گل دعوای گوزن ها را تماشا نمی کند!

بهار بود و شیوانا در کنار چشمه ای نشسته بود و به گل ها و …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

قالب وردپرس